O nas
Historia
Czlonkowie
Zarzad Kola
Nasze trofea
Informacje
Gospodarka
Obwody Lowieckie
Oferty
Mapa
fORUM
Galeria
Dodaj komentarz
 
 
w listopadzie wstąpiła w nasze szeregi nowa koleżanka, kolejna bardzo pilnie odrabia roczny staż, myślę, że każde koło z chęcią przyjmie Dianę (tak popularnie nazywa się polującą kobietę )
 
2011-11-29 zibi
 
 
 
czy kobiety moga sie zapisać do Towarzystwa Mysliwych ?
 
2011-10-18 olga
 
 
 
Witam! Będąc na spacerze 02-10-2011 nad starym wisłoczyskiem, pomiędzy miejscowościami Krasne-Łąka, znalazłem martwego szopa-pracza. Tak wiem, to dosyć osobliwe ale chciałbym kogoś tym tematem zainteresować. Nie chodzi mi o martwego ssaka. Może ktoś się tym zainteresuje,że występują szopy w okolicach Rzeszowa. Jest to drugi znany mi przypadek. Pierwszy szop wpadł pod samochód w Palikówce kilka lat temu.
 
2011-10-04 Robert Wilk Krasne
 
 
 
Witam. Mieszkam w Lutoryżu i z niepokojem obserwuje fakt ,że jakiś myśliwy strzela wieczorami tzn ostatnie strzały przed samą 22!! ( 21-45, 21-55. Czy to jest bezpieczne ?? chyba nie
 
2011-07-11 Eh
 
 
 
Fajna stronka
 
2010-11-28 Radek
 
 
 
STRONA KTÓRĄ KOLEGA OBSŁUGUJE JEST GODNA NAŚLADOWAŃ WIDAĆ PRACĘ I CZAS POŚWIĘCONY ALE SIĘ OPŁACAŁO !!! Jedynie co zwraca uwagę in minus to ubiór kilku członków koła /nie mam na uwadze naganki/ szczególnie gumofilce ale to nie tylko dylemat Waszego Koła UBIORY NA POLOWANIE powinny być wpisane w obowiązek członków odgórnie regulaminem członkowie kól bez tych wymogów nie powinni być dopuszczani do polowań na zbiorkach widać że u niektórych z etyką myśliwska na bakier Koledze gratuluje za opracowanie strony a pozostałym Członką Koła chylę czoła przed taką tradycja!!
 
2009-02-20 Jan WILD
 
 
 
Dnia 23 stycznia 2006 r. została uaktywniona opcja FORUM naszej witryny. Niniejszy mój pierwszy zapis testowy, jest też zaproszeniem Kolegów z T.M. do skorzystania z możliwości podzielenia się swoimi uwagami - na wstępie - o naszej witrynie i działania FORUM, i następnie oczywiście w innych sprawach odnoszących się do n. Koła oraz łowiectwa. ZAPRASZAMY też Gości do wypowiedzi na w/w tematy.
 
2007-11-16 Mieczysław Jachczyk
 
 
 
Gratuluję pięknej strony internetowej, wspaniałego dorobku na niwie gospodarki i kultury łowieckiej. Życzę sukcesów w Nowym Roku niech św. Hubert błogosławi. Moim marzeniem zawsze pozostanie polowanie w takim kole jak Towarzystwo Myśliwych w Rzeszowie. Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór !
 
2007-07-09 Paweł BARĆ
 
 
 
Bardzo ładna,profesjonalnie zrobiona strona,-gratulacje,dziekuje za adres.Jak mogę coś delikatnie zasugerowac,to chyba brak na niej tych co od Was już odeszli na zawsze,wraz ze zdjęciami-czasem ich rodziny mogą na tę stronę trafić-to jedno, a następne co mi się na gorąco nasunęło, to przy ofercie brak adresu Waszego Domku Myśliwskiego z mapką dojazdu no i możliwościami gastronomiczno-noclegowymi oraz cenami choćby orientacyjnymi-to powinno być na stronie bo tel. wszystkiego nie załatwia a takie informacje zachęcają albo zniechęcają od razu ,do złapania za telefon.Ogólnie super-informatycy mojej firmy mogliby się podszkolić jak należy robić strone w internecie !!!!! jeszcze dodam,że nie jestem myśliwym,choć kilka razy byłem na polowaniu za sprawą autora tej strony,jednak poza doskonałymi bigosami,dziczyzną i zimnymi trunkami nie złapałem apetytu i bakcyla do polowań-nawet wtedy kiedy bylo to bardzo modne i trendy w tzw sferach wyższych nowych politycznie-natomiast strona ta bardzo mi się podoba.
 
2006-12-23 Jerzy Piekarz
 
 
 
Witam! Jestem mysliwym z ponad dwudziestoletnim stażem, poluję w woj lubelskim,moje kolo dzierzawi dwa obwody o charakterze polno-leśnym w okolicach Opola Lubelskiego.Moje korzenie wywodza sie z woj. rzeszowskiego, konkretnie mama moja urodziła sie we wsi Widełka połozonej w obwodach dzierżawionych przez Wasze Koło. Czasami tam bywam i czesto zastanawiałem sie kto ma przyjemność polowania w tak pięknych i zasobnych w zwierzynę terenach... teraz już wiem dzieki waszej znakomitej stronie www. na którą natknąłem sie przypadkiem; szukając zupełnie czego innego w wyszukiwarce. Aktualnie przebywam daleko poza granicami kraju i ogromną frajde sprawiła mi możliwośc zapoznania sie z życiem i tradycjami Waszego Szacownego Koła. Darz Bór.
 
2006-04-27 Andrzej Mazgaj
 
1 | 2  »»»